Kalendarz Imprez

Informacje

ZWALNIANIE I PRZEKAZYWANIE MIEJSC KARNETOWYCH


Kibice Wisły mogą skorzystać z opcji zwolnienia lub przekazania innej osobie miejsca kupionego na swoim karnecie.


Jesteś posiadaczem karnetu, ale chciałbyś usiąść z kolegami na innym sektorze? Nie możesz pojawić się na stadionie i chcesz oddać miejsce komuś innemu? Nie ma problemu. Poniżej przedstawiamy kilka zasad, które pomogą Ci w zamianie bądź w zwolnieniu miejsca na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34.

 

W celu dokonania zmian logujemy się na swoim koncie na stronie wislaplock.kupbilety.pl i wchodzimy w zakładkę „Twoje Zakupy”.


 

 

Zobaczymy tam listę meczów, które obejmuje nasz karnet. Po prawej stronie od każdego ze spotkań widzimy dwie ikony – znaczek X oraz zielony ludzik.

 

Klikając przycisk „X” anulujemy swój udział w tym spotkaniu i zwalniamy swoje miejsce. Możemy wtedy kupić bilet w innym sektorze bądź na innej trybunie. Klikając ikonkę zielonego ludzika dokonujemy przekazania swojej wejściówki innej konkretnej osobie. Wystarczy podać jej Imię, Nazwisko oraz Pesel.
Uwaga!

-Bilet można przekazać tylko osobie, która jest już w systemie.

-Bilet można przekazać osobie, dla której cena biletu nie przekracza wartości przekazywanej wejściówki. Na przykład – Bilet normalny (25 zł) możemy przekazać kobiecie (5 zł), a nie odwrotnie.

-Dokonane zmiany są nieodwracalne.

 


Proszę czekać - trwa ładowanie treści